Duyurular

Covid 19 Duyuru

Covid-19 süresi boyunca danışanlarımıza ve müşterilerimize en yüksek seviyede kesintisiz hizmet vermeye çalıştık ve devam ediyoruz. Pandemi şartlarına uymaya işlerimizi süreçleri mevcut duruma göre düzenlemeye çalışıyoruz. Çalışmalarımızı kısmen ev (home) ofis olarak yürütmekteyiz. Danışanlarımız ile gerekli durumlarda video konferans yöntemi ile görüşmelerimizi sağlamaktayız. Görüntülü video görüşme taleplerini bize whatsapp’dan yada email ile ileterek randevu alınabilir. Mesai Destek saatlerimiz hafta içi : 09:0 ve 18:30 hafta sonu Pazar hariç 09:0 ve 14:00 olarak ayarlandı. Cumartesinden kalan ve Pazar günü vermiş olduğunuz talepler , destekler hafta içi mesai saatlerinde değerlendirilir ve dönüş yapılır.

Ofis ziyaretlerimizi ve fiziki olarak yüz yüze toplantı görüşmeleri pandemi şartları nedeniyle şu an için yapılamamaktadır. Online görüşme randevusu için lütfen önceden randevu almanızı rica ederiz.

eTicaret projeniz ile Aklınıza gelebilecek tüm sorularınıza yanıt alın.

Online satışlarımızla ilgili tüm sorularınızı burada yanıtlayacağız.

Video görüşmeleri Pazartesi ve Cuma 10:00 to 12:00 saatleri arasında yapılır.

VİDEO GÖRÜŞME RANDEVU FORMU

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Video görüşme randevusu sadece form ve ya eposta üzerinden yapılabilir.

  Sanal Ofis (Home Ofis)

  Whatsapp: (+90545) 881 84 86

  Şirketinize nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında sorularınız mı var? Bize bir e-posta gönderin, kısa süre içinde iletişime geçelim.

  One thought on “Covid 19 Duyuru

  1. 720p izle dedi ki:

   Thanks so much and I am taking a look forward to touch you. Francesca Emlyn Materi

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir