Pratikis.com Eticaret Destek Hizmetleri

Pratikiş Ekibi

  • AMACIMIZ :
  • GÖREVİMİZ :
  • DEGERLERİMİZ :

Shopify Kurulum ve Entegrasyon Servisleri

İşinize odaklanabilmeniz için
shopify mağazanızla biz ilgileniyoruz.

Shopify kurulumları, güncellemeler, tema özelleştirmeleri, ürün yüklemeleri konusunda uzmanız ... Temel olarak, online shopify mağazanızı düzgün bir şekilde çalıştırmak için ihtiyacınız olan her şey! Hem küçük hem de büyük tüm proje ve görevlerle ilgileniyoruz , sürekli destek sağlıyoruz ve satışa odaklanabilmeniz için kurulumun zorluğunu ortadan kaldırıtoruz. Talebiniz vei ihtiyaçlarınız doğrultusunda Standart Shopify işlevinizi geliştirerek ve genişleterek yardımcı olan özel uygulamaları kuruyoruz. Küçük veya büyük çapta basit veya karmaşık eticaret projelerinizi yönetebiliriz. Projenizin İhtiyaçların analiz ederek sizi yönlendiriyoruz.

Pratikiş.com Yazılım Eticaret Danışmanlık

Size sadece ürünlerinizi satan bir web sitesi oluşturmuyoruz. Stratejisi, operasyonları ve iş tasarımı ile işletmenize yardımcı oluyoruz. E-ticaretinizi web sitenizi kurarız ve size her zaman destek oluruz.

Pratikis.com hızla değişen e-ticaret dünyasına esnek bir şekilde yön vermenize yardımcı olabilir. İşletmenizin özel ihtiyaçlarını karşılayabiliriz. Çevrimiçi mağazanızda size yardımcı olabiliriz: özel ihtiyaçları, gereksinimleri ve entegrasyonlarınızı sağlarız.

E-ticaret projenize her adımda yardımcı olacak deneyimli bir ekibimiz var. Ve hepsi bu değil. Ekibimiz arama motoru optimizasyonu, yurtiçi ve yurtdışı dijital pazarlama, iletişim ve daha fazlasında deneyimlidir.

Online mağazanız için istediğiniz tasarımı ve özellikleri sağlıyoruz. Online mağazanızı kısa zamanda vakit kaybetmeden kurulumunu yapıyor ve teslim ediyoruz. İş başlangıcında bunu bir yazılım hizmet sözleşmesine bağlı olarak olarak yapıyoruz.

Standart Shopify işlevinizi geliştirmenize ve genişletmenize yardımcı olan özel uygulamalarının kurulumunu sağlıyoruz.

SHOPIFY UZMANLIĞI

Türkiye Shopify İş Ortağınız

En iyi uzmanları, seçilmiş Shopify geliştiricileri, tasarımcıları ve pazarlamacılarından oluşan destek ekibimiz ile her zaman desteğe hazırız.
Pratikiş.com

EKİP ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZ TEMSİLCİLERİMİZ

LİSTE GÜNCELLENİYOR
PRATİKİS.COM

Shopify'ın en iyi uygulamaları ile ortak çalışıyoruz.

Projenizin gereksinimlerine göre en uygun uygulamaların uygunluğunu analiz ettikten sonra kurulumunu , entegrasyonun ve desteğini sağlıyoruz..
shopify-logo
shopify-plus
bold_logo
Hayırseverlik
Geri vermek yardım etmek kültürümüzün bir çekirdeğidir. Hayırsever derneklere vakıflara, gönüllü kuruluşlara web siteleri oluşturmak, gönüllü programlara katılmak ve toplumumuzda ortak iyiliği geliştirmek için kar amacı gütmeyen kuruluşlarla ortaklık yapıyoruz.
Ekibimize
KATILMAK ister misiniz?
Yardım
Shopify Kurulum
Servislerimizi Deneyin
Shopify platformunda 1 milyondan fazla eticaret yapan olduğunu biliyor muydunuz? Başlangıç aşamasında girişimcilerden kurumsal şirketlere kadar, Shopify bir e-Ticaret sistemi alt yapısı oluşturmak için seçilebilecek en iyi çözümlerden biridir. Girişiminizi işletmenizi Shopify eticaret platformunda kurmaya karar verdiyseniz? Online mağazanızı sizin için tasarlayalım ve oluşturalım,

Shopify Nedir

Shopify Entegrasyon

Modern Design

Condimentum tempus tristique.

All Sizes

Taciti nam scelerisque nunc.