İADE POLİTİKASI

MüşterilerimizE, 1 saatlik görev sınırımız dahilinde hizmetimizi değerlendirmek için her zaman tek bir görev kredisi satın almanızı öneririz, çünkü bu, isteğinizin doğru bir şekilde değerlendirilmesini sağlamanın en iyi yoludur.

Değerlendirmeden sonra görevin çok uzun olduğu ve kapsamımızın dışında olduğu ortaya çıkarsa, aşağıda alternatif çözümler sunabiliriz.

Kredinizi sonraki işlerinizde kullanabilirsiniz

Müşterilerimizi, görevi kapsadığımız diğer küçük görevler için kullanabilecekleri bir kredi olarak tutmaya teşvik ediyoruz. Fikirler için aşağıdaki küçük görev kataloğumuza göz atın👇!

Görev kredinizin geri ödenmesini isteyin

Satın aldığınız Görev başına (ek özellik ) için % 100 para garantisi uygulanır. Aşağıdan kontrol edin .

Satın aldığınız Görev başına satın alımlarında kredinizin, satın alma gününüzden itibaren 30 günlük bir süre boyunca iade edilebilir olduğunu lütfen unutmayın. Bu zaman aralığından sonra, satın alma işleminiz iade edilmez.

Göreve başladıktan veya bitirdikten sonra bir şeyler ters giderse, hepimiz adil olmak üzereyiz, bu yüzden lütfen bize ulaşın. Bizim için yerleşik zamanlarımız var (zamanımız), bu yüzden bir çözüm bulmaya çalışırken sizden de adil olmanızı istiyoruz. İyi iletişimin düzeltemediği bir şey olmadığını düşünüyoruz!

Müşteri başarı ekibimiz, isteklerinizi önceden değerlendirmenize yardımcı olabilir ve bir görev satın alıp geliştirme sırasına ekledikten sonra yalnızca geliştiricilerimiz size nihai değerlendirmeyi verebilir, çünkü isteğinize ve temanıza göz atabilirler. Bu nedenle, aşağıdaki durumlarda tek görev alımlarında tam bir geri ödeme öneriyoruz:

  • Talebinizde size yardımcı olamayız.
  • Tamamlanan görevden memnun değilsiniz.

Alternatif olarak, gelecekteki görevler için geri ödeme yapmak yerine görev kredisi tutmayı seçebilirsiniz. Görev kredilerinin son kullanma tarihi yoktur! Ancak, krediniz satın alma tarihinden itibaren 30 günlük bir süre için geçerlidir. Bu zaman aralığından sonra, satın alma işleminiz iade edilmez.