Pratikis.com hızla genişliyor ve Turkiyede'ki en iyi Shopify ve Dijital pazarlama danışmanlık girişimi olmaya devam etmek için yardımınıza ihtiyacımız var.

Pratikiş Ekibine katılın

Web geliştirme , Dijital Pazarlama ve mükemmel müşteri hizmeti sağlama konusunda tutkuluysanız, bir sonraki Pratikiş uzmanımız olabilirsiniz. Kendini motive eden, hedef odaklı uzmanları ekibimize katma arayışı içindeyiz.

Pratikiş, global müşterilerinin ve danışanlarının e-ticaret web siteleri projeleri yazılımlarını kuran ,gerçekleştiren ve web sitelerinde istedikleri vizyonu , satış hedeflerini oluşturmalarına yardımcı olan bir E-ticaret Yazılım Danışmanlık Girişimdir. Girişimci görüşe sahip e-ticaret deneyimli , proje bazlı çalışacak arkadaşlarla çalışmak istiyoruz. Sizde aynı ortak görüşe sahipseniz sizinle çalışmayı isteriz.

Açık pozisyonlar

E-ticaret Front End Geliştiricisi (Shopify / Uzaktan / Sözleşme)

Pratikiş, müşterilerine e-ticaret web sitelerinde istedikleri vizyonu oluşturmalarına yardımcı olabilecek bir e-ticaret projelerinde deneyimli bir Shopify web geliştiricisi arıyor

Growth Yöneticisi / Digital Pazarlama Uzmanı

E-ticaret projelerinin Yurt dışı kanallarında trafik ve satışları iyileştirmek için E-ticaret konusunda bilgi ve deneyime ve her türlü dijital pazarlamaya sahip çok görevli bir kişi arıyoruz.

Instagram Influencer

AMAZON ETSY HESAP YÖNETİCİSİ

Presently it defines a new ipsum provider plugin service that allows for pluggable ipsum.

E-TİCARET TEDARİK UZMANI

Presently it defines a new ipsum provider plugin service that allows for pluggable ipsum.

E-İhracat Uzmanı