Shopify Online Mağaza

Shopify Nedir ?
Yeni eticaret teknolojisi, çevrimiçi mağaza kurmayı kolaylaştırıyor. Shopify kullanım kolaylığı açısından tüm dünyada yerel olarak da kullanılabilen öncü bir eticaret yazılımıdır.

Shopify bulut tabanlı bir e-ticaret platformudur. Shopify’ı kullanmak için bir web barındırma hizmetine ihtiyacınız yoktur. Shopify ile teknik sunucu bakımı veya veri güvenliği gibi şeyler hakkında endişelenmenize gerek yoktur.

Ne de çok ayrıntılı teknik ayrıntılara girmenize gerek yok – sadece işinizi ve müşterilerinizi yönetmeye odaklanabilirsiniz. Shopify’ı kullanmak için bir BT gurusu olmanıza gerek yok

Kullanımı kolay, esnek ve hızlı – bunlar, her boyutta ve ölçekte çevrimiçi perakendecilerinin ve girişicilerin Shopify’ı tanımlamak için kullandığı kelimelerdir.

Shopify nasıl çalışır?

Shopify mağazanızı bir web tarayıcıda yada shopify uygulamasından yönetirsiniz. Bazıları ekstra ücretli premium olan bir Shopify teması seçerek mağazanın nasıl görüneceğini seçebilirsiniz. Bu şekilde websitenizin tasarımına karar verebilirsiniz. Shopify ile fiziksel ve dijital ürünler satmak kolaydır

Shopify App Store’daki uygulamaları kullanarak çevrimiçi mağazanıza işinize ve ihtiyaçlarınıza göre geliştirebilirsiniz.

Müşterilerinizin olduğu yerde satış yapın!

Mağazanın kendisini yönetmek kolaydır. Geleneksel çevrimiçi mağazaya ek olarak birkaç satış kanalını mağazanıza bağlayabilirsiniz. Örneğin Instagram, Facebook ve Pinterest’te satış yapabilirsiniz.

Çeşitli kanalları aynı yerde, yani kendi Shopify çevrimiçi mağazanızda yönetebilirsiniz. Dahası, Shopify herhangi bir yere bir ‘satın al düğmesi’ eklemenize izin verir. Satış kanalları hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Satışa başladığınızda, Shopify tarafından oluşturulan analitiklerin derinliklerine inerek satışlarınızı analiz edebilirsiniz. Kesin rakamları takip ederek, bir perakendeci olarak ziyaretçi sayısını ve satışlarını artırmak için işgücünü doğru yere yatırabilirsiniz.

Shopify uygulamasıyla çevrimiçi mağazanızı telefonunuzda ve tabletinizde de yönetebilirsiniz.

Shopify mağazanızda Türkiye'den online ödeme alma yöntemleri

Shopify İngilizce olarak sunulsa bile, Shopify eticaret altyapısının desteklediği Yerel olarak kullabileceğiniz ödeme yöntemleri mevcut Payu Turkiye ve Garanti sanal pos . Bu ödeme yöntemlerini şirketi olan işletmeler ve girişimciler kullanabiliyor.
Bunun dışında şirket kurmadan shopify mağazanızda online ödeme alabilmek için kullanabileceğiniz ödeme yöntemleride kullanabilirsiniz.  Müşterimiz olan girişimcilere bu desteği sağlıyoruz. Bunun için bize ulaşabilirsiniz.

 

Shopify fiyatlandırması

En ucuzda, Shopify’ı Shopify Lite sözleşmesi ile ayda sadece 9 $ karşılığında kullanmaya başlayabilirsiniz. Lite ile, mevcut bir çevrimiçi mağaza veya sosyal medya satış kanalları için Shopify özelliklerini kullanabilirsiniz.
Geleneksel Shopify online mağazasının aylık maliyeti 29 dolar.
Shopify Plus mağaza çözümü büyük çevrimiçi perakendecilere yöneliktir. Plus çözümü müşterinin ihtiyaçlarına göre uyarlanır.
Hangi çevrimiçi mağaza çözümünün sizin için uygun olduğunu seçerken, ürün ve müşteri numaralarınızı göz önünde bulundurun. Sizin için doğru seçeneği belirlemenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Shopify'ın sizin için doğru çevrimiçi mağaza çözümü olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçin!

  Shopify Kurulum hizmet paketiniz aşağıdan seçebilirsiniz

  Shopify Plus Genel Bakış

  Shopify Nedir ?

  E-Ticaret işinizde verimliliği artırmak için, ölçeklendiren güçlü araçlara ihtiyacınız vardır. Satın alma sürecini optimize etmek ve potansiyel müşterileri dönüştürmek için kesintisiz, basit ve kolay bir sipariş sistemi gereklidir.

  Shopify Plus desteği veren  Pratikiş , Ekibimiz, en karmaşık Shopify Plus yapılarının bazılarında çalışan deneyim ve uzmanlığa sahiptir.

  Shopify Plus, yüksek hacimli satıcılar için bulut tabanlı, tamamen barındırılan bir kurumsal e-ticaret platformudur. Oldukça dağıtılmış, çok kanallı SaaS platformu, bir e-Ticaret sitesi projesi girişimine başlama süresini kısaltmak için tasarlanmıştır ve büyük ve büyüyen çevrimiçi mağazalar için benzersiz ölçeklenebilirliğe sahiptir.

  Satıcılar, Shopify Plus ile mağazalarını oluşturabilir ve App Store, kolayca API’ler veya SDK’lar aracılığıyla mağaza işlevselliğini genişletebilir. Shopify’ın işlevselliği, çevrimiçi perakendecilerin maliyetleri azaltmasına, geliri artırmasına ve işletmenizi basitleştirmesine olanak tanır.

   

  Özellikleri

  Sınırsız Satış

  Sınırsız ürün ekleme

  sınırsız bant genişliği

  Sınırsız Satış

  7/24 özel destek ekibi

  Her Alan için Kurumsal Düzeyde Teknoloji

  Endüstriniz ve sektörünüz ne olursa olsun, Pratikiş, çevrimiçi işletmenizin dönüşüm oranını artırmasına yardımcı olmak için Shopify Plus’tan yararlanma yeteneklerine sahiptir. Perakende Tüketici Ambalajlı Ürünler (CPG), Ev ve İç Mekanlar, İşletmeler Arası Ticaret (B2B), Giyim Moda , Ev tekstili ,Güzellik ve Cilt Bakımı ve Sağlık ve Zindelik gibi sektörlerde markalarda çalışma konusunda uzmanız.

  Sınırsız Satış, Bant Genişliği ve Ürünler

  Çevrimiçi pazarlardan Facebook’a kadar çeşitli satış kanallarını kullanarak satış yapın ve tek bir yere kaydedin. Her satış kanalı Shopify’a bağlanır, böylece tüm platformlardaki ürünlerinizi, siparişlerinizi ve müşterilerinizi kolayca takip edebilirsiniz .  Ayrıca hiçbir zaman mağazanıza gelen çevrimiçi ziyaretçilere veya yüklenen dosyalara göre ücretlendirilmezsiniz.

  Çok paylaşımlı SaaS e-Ticaret Platformu

  SaaS (hizmet olarak yazılım) platformu olarak Shopify Plus, arka uç geliştirmeyle ilişkili tipik etkinlikleri azaltır. Mağazanızın verilerini bulutta tutarak e-Ticaret platformunun sizin için çalışmasını sağlayın. Bir perakendeci olarak içiniz rahat olsun – sunucu kurulumuna gerek yok. Sitenizin geleneksel görünmesi için daha fazla zaman harcayabilmemiz için bunu müşterilerimize çeviriyoruz.

   

  Hızlı büyüyen B2C satıcıları için

  Shopify Plus platformu, tüm şekil ve büyüklükteki işletmelere sunulan kurumsal düzeyde teknoloji kullanılarak güvenilirlik ve ölçek için tasarlanmıştır. Kapsamlı işlevsellik, çevrimiçi perakendecilerin maliyetleri azaltmasına, geliri artırmasına ve işletmenizi basitleştirmesine olanak tanır. Daha gelişmiş Shopify uygulamaları için, zor işleri yapmak için bir ortağa ihtiyacınız olacak ve Pratikiş bu ortaktır.

  A'dan Z'ye

  Shopify e-ihracat online mağazanısı kuralım